Estonia Latvia Lithuania Poland Netherlands Kazakhstan Germany Georgia Corporate

Kvaliteedijuhtimine

CF&S Estonia AS-i eesmärk on osutada kvaliteetseid ja professionaalseid teenuseid. Püüdes mõista oma klientide soove ja vajadusi, pakume neile teistest paindlikumaid, efektiivsemaid ning konkurentsivõimelisemaid lahendusi. CF&S Estonia peab oluliseks nii tööohutuse kui ka keskkonnaohutuse tagamist oma tegevustes.

Kliendi rahuolu on tähtsaim kriteerium, millega meie osutatava teenuse kvaliteeti hinnata.

„CF&S Estonia eesmärk on osutada kvaliteetseid ja professionaalseid logistikateenuseid.“

CF&S-i kvaliteedijuhtimissüsteemi on heaks kiitnud DNV (Det Norske Veritas) ning kogu organisatsiooni tegevus vastab kvaliteedistandardile ISO 9001:2015. Laos oleme lisaks kvaliteedijuhtimissüsteemile juurutanud ka keskkonnajuhtimissüsteemi, mis on samuti sertifitseeritud ja vastab standardile ISO 14001:2015.

Paindlikkus
Meie töötajad on alati kättesaadavad ning reageerivad kliendi soovidele esimesel võimalusel. Teenust pakkudes kohandame end alati kliendi vajadustele.
Personaalne lähenemine
Organisatsioonis töötavad personaalsed kliendihaldurid, kes tegelevad klientide soovide ja ettepanekutega.
Professionaalsus
Me käime kaasas turu ja teenuste arengusuundadega, nõustame klienti tema eesmärkide saavutamisel, oleme kursis oma valdkonna seadusandlusega, kasutame kontrollitud taustaga koostööpartnereid, jälgime klientide rahulolu ning rakendame korrigeerivaid meetmeid mittevastavuste esinemisel.
Efektiivsus
Pakume oma klientidele konkurentsivõimelise hinnaga kvaliteetseid teenuseid, jälgides kliendibaasi ning turuosa.
Hinnapäring
;