Estonia Latvia Lithuania Poland Netherlands Kazakhstan Germany Georgia Corporate

Ühingute liikmesus

Erinevate ühingute liikmeks olemine tagab, et CF&S Estonia AS-il on kogu maailma hõlmav partnerite võrgustik, kus tegutsetakse kooskõlas kehtivate standarditega. 

Rahvusvahelised ühingud jälgivad, et nende liikmed järgiksid tegevusstandardeid. Kui ühte ühingusse kuuluvad logistikaettevõtted teevad omavahel koostööd, tegutseb ühing partnerite usaldusväärsuse käendajana – ka rahaasjades. 

Töövõtjate valimine kutseühingu seest parandab teenuste kvaliteeti ja suurendab usaldusväärsust. Kui otsustate valida oma partneriks CF&S Estonia, on teenuste kvaliteet ja usaldusväärsus tagatud. Meiega võite kindlalt arvestada!

„CF&S Estonia kvaliteet ja töökindlus on teada-tuntud ja tunnustatud.“

Fonasba

Riiklike laevamaaklerite ja -agentide assotsiatsioonide ühendus.

Multiport

Multiport Ship Agencies Network (Multiport) on maailma suurim agentuuride võrgustik, olles esindatud 108 liikmesriigis ja enam kui 1500 sadamas üle kogu maailma.

WCA Advanced Professionals

Kõige kiiremini kasvav ülemaailmne sõltumatute ekspediitorite võrgustik. WCA Advanced Professionalsil on üle 500 liikme ligi 300 linnas ja enam kui 100 riigis.

WCA China Global

Võrgustik, mille eesmärk on viia Hiina professionaalsed sõltumatud ekspediitorid kokku usaldusväärsete ja kvalifitseeritud partneritega kogu maailmas. Kõik WCA China Globali liikmed üle maailma vaadatakse võrgustiku esindajate poolt isiklikult üle, nad on sertifitseeritud ja akrediteeritud.

WCA Projects

Avatud võrgustik sõltumatute projektipõhiste ekspediitorite ja nendega seotud teenusepakkujate paremikule. WCA Projects on kiiresti kujunenud tõsiseltvõetavaks üleilmse haardega ärigrupiks.

Project Cargo Network (PCN)

Võrgustik, millesse kuulub 107 liikmesriigis ligi 250 raske- ja projektvedude spetsialisti, kes tegelevad suuregabariidiliste ja raskete keerukatest komponentidest koosnevate saadetiste transportimisega.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (EKTK)

Ühendus loodi 1925. aastal Eesti ettevõtjate, töösturite, pankurite ja laevaomanike ühishuvide esindamiseks ja kaitsmiseks.

Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon (EWPA)

Ühendab tuuleenergia kasutamisest huvitatud ettevõtteid.

Logistika ja Sadamate Liit  

Ühenduse peamine eesmärk on rahvusvahelise logistika ja kaubavahetuse arendamine Eestis.

Hinnapäring
;