Estonia Latvia Lithuania Finland Poland Netherlands Kazakhstan Uzbekistan Germany Corporate

Maanteevedu

Maanteevedu tähendab kaupade vedu maanteedel. CF&S Estonia AS on parim valik, kui soovite vedada kaupu maitsi. CF&S Estonia maanteetransporditeenused hõlmavad kogu Euroopat ja ka paljusid teisi piirkondi.

2022. aasta detsembris on maanteetranspordi kütuse lisatasu 21,3%.

Maanteeveo puhul on kaks võimalust: osakoormavedu (ingl k less than truckload (LTL)) ja täiskoormavedu (ingl k full truckload (FTL)).

  • Osakoormavedu kasutatakse siis, kui veetav kaubakogus on suhteliselt väike. Kui teil on vähe kaupa ja erikäitlemine või ülikiire vedu ei ole vajalik, on parim valik osakoormavedu. Lisaks on osakoormavedu täiesti turvaline ja jälgitav, mõistliku hinna ja väga paljude võimalustega.
  • Täiskoormavedu sobib kõige paremini suurte saadetiste jaoks. Kuna täiskoormavedu eeldab, et täidate oma kaupadega kogu veoki, siis on see sobivaim transpordiviis, kui teil on palju kaupa. Ka täiskoormavedu on turvaline ja jälgitav, lisaks on suureks plussiks täiskoormaveo lühem tarneaeg, kuid seejuures tuleb arvestada, et tasuda tuleb ka täiskoorma hinda. Kui kaup vajab kiiret transporti ja/või erikäitlemist, on samuti parim valik täiskoormavedu.

CF&S Estonia maanteeveo põhimarsruudid katavad Euroopat, Ühendkuningriiki, Skandinaaviat, Balti riike ja Kesk-Aasiat. CF&S veab kõike ja kõikjale. Oma rohkem kui 100 treilerist koosneva sõidukipargiga suudab CF&S Estonia pakkuda teile parimat teenust.

Veoteenus hõlmab segalasti, külmutatud toodete, tavamõõtmeid ületavate kaupade jms vedu. Meie transpordikorraldussüsteemi on kaasatud ka partnerid ja kliendid. See võimaldab tagada protsesside sujuvuse ja kaupade tõhusa käitlemise.

Maanteeveo puhul teeme koostööd ka oma raudtee-, mere- ja õhukaubaveo meeskondadega, et laiendada teie valikuid. Nii suudame teile pakkuda ühendveo võimalusi. Ühendades eri transpordiviise, suurendame pakutava teenuse paindlikkust. Teie usaldus meie vastu kasvab, kui toimetame kaubad tähtajaks kohale. Teie rahulolu tagavad paremad tulemused, mugavus ja optimaalsed kulud.

Meie pühendunud meeskond pakub just teile mõeldud transpordilahendusi.

Lisaks juba varem nimetatule pakub CF&S Estonia ka lisaväärtusega teenuseid.

  • Külmutatud, ohtlike ja tavamõõtmeid ületavate kaupade vedu
  • Tollivormistus, transiidideklaratsioonid ja veose kindlustamine
  • Veose jälgimine ja broneerimine interneti teel

CF&S Estonia pakub just teie vajadustele vastavat maanteeveoteenuste täispaketti. Kohandame selle teie vajadustele, et kindlustada teile parim võimalik teenus.

Hinnapakkumise saamiseks täitke kodulehel hinnapäringu vorm või saatke päring meilitsi aadressil sales@cfs.ee

Kontakt

Urmas Uudmäe
CF&S Grupi maanteetranspordi osakonna juht
Urmas Uudmäe
Villem Vahter
operatiivjuht
Villem Vahter

Pühadegraafik

Maanteevedu

Mida tähendab LTL maanteetranspordis?

LTL ehk osakoormavedu on selliste suuremate või väiksemate pakkide vedu, mis ei täida tervet koormat.

Mida tähendab FTL maanteetranspordis?

FTL ehk täiskoormavedu tähendab, et tooteid on terve koormatäis. Täiskoormaveoga on tegemist ka siis, kui eelistate, et veetakse ainult teie tooteid või kui tooted nõuavad erilist hoolt.

Millised impordidokumendid on osa- ja täiskoormaveo puhul vajalikud?

EL-is ei ole osa- ja täiskoormaveo puhul eridokumendid vajalikud. Piisab reserveerimisest.

Milliste veoettevõtjatega te koostööd teete?

CF&S ESTONIA AS teeb koostööd mitme veoettevõtjaga kogu Euroopas. See võimaldab meil teie tooteid paremini kohale toimetada ja jälgida.

Kas teil on oma autopark?

Meil kui logistikaettevõttel on maanteeveoks oma treileripark.

Kas pakute sadamast veo, kommertsveo ja dokumentide koostamise/tollivormistuse teenust?

Pakume tollivormistuse, transiidi deklareerimise ja veose kindlustamise teenust. Tagame niimoodi teie kaupade ohutu liikumise ja välistame õiguslikud probleemid.

Kas ma saan jälgida oma kauba liikumist reaalajas?

Kasutame jälgimislahendust, mille abil saate alati oma kaupade asukohaga kursis olla.

Mis on CMR-saateleht?

CMR-saateleht on rahvusvaheline kaupade autoveoleping.

Mitu alust mahub standardtreilerisse kauba väärtust arvestades?

Nii ei ole seda võimalik arvutada. Arvutame optimaalse lahenduse, kui on teada aluste täpne suurus.

Kuidas minu kaupa veetakse?

CF&S Estonia AS saab vedada teie kaupa raudteel, maanteel, veeteedel, õhu kaudu või eespool nimetatud mooduseid kombineerides. Veoviisi valik sõltub teie kauba sihtkohast.

Loe rohkem
Hinnapäring
Saada päring