Estonia Latvia Lithuania Finland Poland Netherlands Kazakhstan Uzbekistan Germany Corporate

Segalastivedu

Segalasti (break bulk) moodustavad kaubad, mis tuleb peale laadida eraldi ja mille puhul ei saa kasutada standardseid ühendveokonteinereid. Kui teil on vaja toimetada tavamõõtmeid ületavaid ja väga raskeid kaupu pika vahemaa taha, on kasulik ja mugav kasutada segalasti veoteenust.

CF&S teenused on ühtmoodi tõhusad kõikide kaubaliikide puhul. Pakume teile alati mugava, kasuliku ja kasumliku lahenduse.

 

Suuremahulise logistikaettevõtjana osutab CF&S paljude eri liiki kaupade veoteenuseid. Muude teenuste hulgas pakume sega-, puist- ja tükikaupade vedu.

Segalasti (break bulk) moodustavad kaubad, mis tuleb peale laadida eraldi ja mille puhul ei saa kasutada standardseid ühendveokonteinereid.

Kui teil on vaja toimetada tavamõõtmeid ületavaid ja väga raskeid kaupu pika vahemaa taha, on kasulik ja mugav kasutada segalasti veoteenust.

Pange tähele, et segalast ei ole sama mis puistkaup. Puistkaup tähendab lahtist kaupa nagu teravili või naftasaadused. Segalasti hulka aga loetakse masinad, seadmed, moodulmajad, ehitusmaterjalid, tuulegeneraatorid jne.

CF&S teenused on ühtmoodi tõhusad kõikide kaubaliikide puhul. Pakume teile alati mugava, kasuliku ja kasumliku lahenduse.

CF&S-i segalasti veoteenust kasutavad kliendid kogu maailmas, sest CF&S Estonia AS osutab segalasti veoteenust kõikjal, kus iganes seda vajate. See tähendab, et võite otsida meilt abi sõltumata sellest, kus te hetkel viibite. Vastame teie päringule aegsasti ja professionaalselt, et rahuldada kõik teie vajadused. Kliendikeskse ettevõttena võtame arvesse teie soove ja täidame need kohe.

Et pakkuda tippklassi teenuseid, kasutame tänapäevaseid seadmeid. CF&S Estonia AS-il on aastatepikkune suuregabariitsete kaupade käsitsemise kogemus. Korraldame ka puistkaupade vedu. See tähendab, et tarnime kõik teie kaubad sellises olekus, millises need teele pandi.

Loe rohkem

Kontakt

Martin Truija
laevapartiide ekspedeerija
pakkumised
Martin Truija
Daimar Truija
müügidirektor
Daimar Truija

Milliseid dokumente on vaja segalasti ekspordiks?

Ekspordieeskirjade kohaselt on vaja ekspordiarvet, pakkelehte ja saatmise juhiseid. Kui teil on selle kohta täiendavaid küsimusi või soovite saada nõu, võtke meiega ühendust.

Milliseid dokumente on vaja segalasti impordiks?

Segalasti importimiseks peavad teil olema originaaldokumendid, sealhulgas impordiluba. Saate need kauba saatjalt või oma pangalt. Kui teil on selle kohta täiendavaid küsimusi või soovite saada nõu, võtke meiega ühendust. Olge rahulik, me tagame, et protsess on lühike.

Mis on puistlasti (bulk shipping) ja segalasti (break bulk) veo erinevus?

Puistlast tähistab lahtisi kaupu – nagu teravili või naftasaadused. Segalasti hulka kuuluvad masinad, seadmed, moodulmajad, ehitusmaterjalid, tuulegeneraatorid jne.

Kuidas arvutatakse segalasti vedamise hind?

Segalasti puhul pannakse kaup kokku laos. Eelistatavalt toimub kokkupanek tootja laos. Pärast seda laaditakse kaup kastidesse vms ja viiakse laevale. Kui laev on jõudnud sadamasse, laaditakse kaup maha ja kontrollitakse üle. Kogu protsessi kestel tagab CF&S teie kauba ohutuse ja parima seisundi.

Kuidas ühendust võtta?

Küsimuste korral saate meiega ühendust võtta, tulles meie kontorisse või saates meili aadressil project@cfs.net.

Loe rohkem
Hinnapäring
Saada päring