Estonia Latvia Lithuania Finland Poland Netherlands Kazakhstan Uzbekistan Germany Corporate

Segalastivedu

Segalasti moodustavad kaubad, mis tuleb peale laadida eraldi ja mille puhul ei saa kasutada standardseid ühendveokonteinereid. Kui teil on vaja toimetada tavamõõtmeid ületavaid ja väga raskeid kaupu pika vahemaa taha, on kasulik ja mugav kasutada segalasti veoteenust.

Laiahaardelise logistikaettevõttena osutab CF&S paljude eri liiki kaupade veoteenuseid. Pakume teile alati mugava, mõistliku ja kasumliku lahenduse. Tippklassi teenuste pakkumiseks kasutame tänapäevaseid seadmeid. 

Muuhulgas pakume ka puiste- ja tükikaupade vedu. See tähendab, et tarnime kõik teie kaubad just sellises olekus, nagu need teele pandi. Seejuures pange tähele, et segalast ei ole sama, mis puistekaup. Näiteks teravili või naftasaadused kuuluvad puistekauba alla, segalasti hulka loetakse aga masinaid, seadmeid, moodulmaju, ehitusmaterjale, tuulegeneraatoreid jms.

CF&S Estonia osutab segalasti veoteenust kogu maailmas. See tähendab, et võite küsida meilt abi sõltumata sellest, kus te hetkel viibite. Vastame teie päringule aegsasti ja professionaalselt, et rahuldada kõik teie vajadused. Kliendikeskse ettevõttena võtame arvesse teie soove ja täidame need kohe. 

Kontakt

Martin Truija
laevapartiide ekspedeerija
pakkumised
Martin Truija
Daimar Truija
müügidirektor
Daimar Truija

Milliseid dokumente on vaja segalasti ekspordiks?

Ekspordieeskirjade kohaselt on vaja ekspordiarvet, pakkelehte ja saatmise juhiseid. Kui teil on selle kohta täiendavaid küsimusi või soovite saada nõu, võtke meiega ühendust.

Milliseid dokumente on vaja segalasti impordiks?

Segalasti importimiseks peavad teil olema originaaldokumendid, sealhulgas impordiluba. Saate need kauba saatjalt või oma pangalt. Kui teil on selle kohta täiendavaid küsimusi või soovite saada nõu, võtke meiega ühendust. Olge rahulik, me tagame, et protsess on lühike.

Mis on puistlasti (bulk shipping) ja segalasti (break bulk) veo erinevus?

Puistlast tähistab lahtisi kaupu – nagu teravili või naftasaadused. Segalasti hulka kuuluvad masinad, seadmed, moodulmajad, ehitusmaterjalid, tuulegeneraatorid jne.

Kuidas arvutatakse segalasti vedamise hind?

Segalasti puhul pannakse kaup kokku laos. Eelistatavalt toimub kokkupanek tootja laos. Pärast seda laaditakse kaup kastidesse vms ja viiakse laevale. Kui laev on jõudnud sadamasse, laaditakse kaup maha ja kontrollitakse üle. Kogu protsessi kestel tagab CF&S teie kauba ohutuse ja parima seisundi.

Kuidas ühendust võtta?

Küsimuste korral saate meiega ühendust võtta, tulles meie kontorisse või saates meili aadressil project@cfs.net.

Loe rohkem
Hinnapäring
Saada päring