Estonia Latvia Lithuania Finland Poland Netherlands Kazakhstan Uzbekistan Germany Corporate

Tolliteenused

CF&S Estonia AS nõustab oma kliente tolliküsimustes. Aitame teil järgida kõiki Euroopa liidu tollitsoonides kehtivaid ja kolmandate riikidega sõlmitud asjaomaseid lepinguid.

Meie ulatuslik võrgustik võimaldab teil saata kaupu väga paljudesse kohtadesse. Meie kogenud spetsialistid suudavad tagada teile soovitud tulemuse.

Tollivormistus tähendab süstemaatilist formaalsuste täitmist, mida nõutakse kaupade ja sõidukite liikumisel rahvusvahelistel marsruutidel üle konkreetse riigi tollipiiri. 

Tollivormistuse oluline osa on tollimaksud. Kaupu ei lasta vabaks enne, kui tollimaksud on tasutud.

NB! Pakume tollivormistust ja nõustamist ainult CF&S-i poolt transporditud kaupadele. 

CF&S Estonia on välja töötanud spetsiaalsed tolliagenditeenused, millega tagatakse teile asjaajamise maksimaalne mugavus ja lihtsus. CF&S-i terviklik tolliteenus annab teile mitmeid eeliseid.

 • Eestisse importimisel hoolitseme kaupade nõuetekohase tollivormistuse eest.
 • Teie meelerahu nimel hoolitsevad vajalike tolliprotseduuride eest CF&S-i asjatundjad. Toetame ettevõtte esindajaid tollitoimingute juures igakülgselt.
 • CF&S pakub ka sujuvat haldusprotsessi. Selleks võimaldame tollivormistuse tegemist mugavalt ühes asukohas.
 • Volitatud ettevõttena kiirendab CF&S teie kaubavooge sadamates, et kaupade tarnel esineks vähem hilinemisi ja oleks tagatud kõrgem turvalisus. See tähendab, et CF&S Estoniaga kaupu transportides säästate aega ja vähendate riske.
 • Lisaks oleme teiega pidevalt ja avatult ühenduses. Seeläbi pakume teile terviklikku klienditeenindust ja -tuge.

Meie meeskonna kogemusi ja teadmisi usaldades võite olla kindel, et koostöö CF&S Estoniaga on igati tulus ja kasumlik. Teie vajadused on CF&S-i jaoks esmatähtsad.

Loe rohkem

Kontakt

Debby Roi
osakonna juhataja
Debby Roi

Milline on tollikontrolli roll?

Tollikontroll jälgib kaupade liikumist riikide vahel kolmes etapis.

 • Tollideklaratsioonid: kõigi veetavate kaupade ja nende päritolu deklareerimine on kohustuslik.
 • Kaupade kontroll: see puudutab tolliagendi õigust kontrollida kauba deklaratsiooni.
 • Lõplik kontroll: selle toiminguga kontrollitakse vastavust kaubavahetuse eeskirjadele ja tollimaksude tasumist.

Mida teeb rahvusvaheline toll?

Rahvusvahelisel tollil on esmatähtis roll saadetiste reguleerimisel ja kontrollimisel. Toll kontrollib, kas saadetis on vastavalt asjaomase riiki eeskirjadele seaduslik.

Rahvusvaheline toll tunneb huvi ka selle vastu, kas kaubavahetuses järgitakse riigi maksuseadusi ja muid asjakohaseid nõudmisi.

Kas pakute tolliteenust?

Jah, teile pakutakse kõiki tolliteenuseid – lihtsatest kõige keerukamateni. Tahame vältida probleeme ning tagada tulemusliku ja kasuliku kogemuse.

Mida tähendab lõpetatud tollivormistus?

See tähendab, et tolliametnikud on läbi vaadanud kõik dokumendid ja kaup võib sadamast lahkuda.

Tollikontrolli liigid

 • Maismaatoll tegutseb riigipiiridel. Piiripunktides kontrollivad ametnikud, kas dokumentides loetletud kaubad on vastavuses sellega, mida tegelikult veetakse. Need kaubad on tavaliselt rasked või väga väärtuslikud või nõuavad kiiret lossimist.
 • Õhutoll. Õhutoll tegutseb rahvusvahelistes lennujaamades. Tolliametnikud jälgivad eksporditavaid ja imporditavaid kaupu.
 • Meretoll. Meretolli huvitavad riikide vahel meritsi veetavad veosed. Need kaubad on tavaliselt väga suured ja rasked. Tolliametnikud kontrollivad tollidokumente ja reguleerivad kaubavooge
Loe rohkem
Hinnapäring
Saada päring