Estonia Latvia Lithuania Finland Poland Netherlands Kazakhstan Uzbekistan Germany Corporate

Ülegabariidilised veoteenused

Ülegabariidilised kaubad on eriti suured, rasked ja väärtuslikud kaubad, mida veetakse riigisiseselt ja riikide vahel. Suuregabariitsete kaupade vedu nõuab nende kaupade professionaalset ja spetsiaalset ettevalmistamist.

Tavamõõtmeid ületavad kaubad ei mahu standardkonteinerisse. Seega on veo ajal vajalik kaupade erikäsitlus ja jälgimine.


Osutame teile selliste kaupade veol niisama tõhusaid teenuseid kui muude kaupade puhul. Need teenused vastavad teie vajadusele, on teile tulusad ja kasumlikud.

Vedu toimub CF&S Estonia AS-i ulatusliku ühendveovõrgu kaudu. Viime kaupu kõikjale maailmas. Lisaks pakutakse teie kauba jaoks palju erisuguseid lahendusi. F&S Estonia AS-i meeskond tagab teile probleemideta kogemuse, kohandades meie lahendused teie vajadustega.

Meie esindajate kogu maailma kattev võrgustik võimaldab saata kaubad ukselt uksele kõikjale, kuhu soovite.

CF&S Estonia AS koostab spetsiaalse veokava ja hangib kõik vajalikud load. See tähendab, et saate edasi toimetada ükskõik milliseid raske kaalu või suurte mõõtmetega kaupu, sest me kasutame sobivaid laevu, veokeid ja raudteeveeremeid.

Lisaks pakub CF&S Estonia AS teile suuregabariitsete kaupade veoks kõige paindlikumaid lahendusi. Meie meeskond varustab teid päringute korral igakülgsete juhistega. Meie pühendumust ja kogemusi kasutades ei ole teie aeg raisatud.

CF&S Estonia AS pakub teenuste täispaketti. Meie suuregabariitsete kaupade veoteenused on omavahel seotud, et teil oleks mugavam. Anname kõikide saadetiste kohta teavet reaalajas. Te kontrollite kogu veoprotsessi.

Loe rohkem

Kontakt

Vitali Pavlushin
müügijuht, ülegabariidiline vedu ja veerem
Vitali Pavlushin
Martin Truija
laevapartiide ekspedeerija
pakkumised
Martin Truija

Kuidas alustada ülegabariidiline veos?

Peate esitama teabe marsruudi ja pakendi (mõõdud ja kaal) kohta.

Kuidas tuleb tavamõõtmeid ületavad kaubad pakkida?

CF&S Estonia AS tagab teie kaupade ohutuse vastuvõtmisest kohaletoimetamiseni. Selleks kohaldame kauba kaitsestandardeid. Seega soovitame pakkida ülirasked kaubad tugevatesse kastidesse.

Kuidas ma tean, kas minu kaup liigitub tavamõõtmetest suuremaks?

Selline kaup ei mahu standardsesse veovahendisse (standardkonteinerisse, -vagunisse või -veokisse).

Kas ma saan oma saadetist jälgida?

CF&S Estonia AS mõistab teie teabevajadusi. Seepärast pakume saadetise jälgimise teenust, mille abil saate oma saadetise asukoha igal ajal kindlaks teha.

Kui palju suuregabariitsete kaupade vedu maksab?

CF&S Estonia AS kohaldab selles suhtes standardmenetlust. Esiteks on meil vaja saadetise andmeid (mõõdud ja kaal). Seejärel arvutame, milline on kõige kulutõhusam veoliik ja marsruut, ning esitame teile hinnapakkumuse. Lisaküsimuste korral saate meiega ühendust võtta, tulles meie kontorisse või saates meili aadressil project@cfs.net.

Kui kaua võtab aega kauba sadamast väljasaatmine?

CF&S Estonia AS hindab teie aega niisama palju nagu te ise. Teie marsruudile ja kauba andmetele tuginedes pakume teile kõige kiirema ja kulutõhusama lahenduse.

Loe rohkem
Hinnapäring
Saada päring