Estonia Latvia Lithuania Poland Netherlands Kazakhstan Germany Georgia Corporate

2024

CF&S-i meeskond osales rahvusvahelisel logistikamessil LogiMat Trade Show

25.03.2024

Eelmisel nädalal oli CF&S-i meeskonnal hea meel osaleda, Euroopa juhtival rahvusvahelisel logistikalahenduste ja protsessijuhtimise messil, LogiMAT Trade Show’l. LogiMAT on materjalivoogudele ja arvutiga juhitavatele protsessidele keskenduv tippsündmus.

Meie meeskond, kuhu kuulusid Ahti Sõõrde, Max Eckardt, Urmas Uudmäe ja Airi Liiva, tutvusid logistika maastiku hetke tipptehnoloogiatega. Me kogesime, kuidas virtuaalreaalsus muudab revolutsiooniliselt tulevaste investeerimisotsuste tegemist.

 

Tõeliste proffidega on kõik võimalik

19.03.2024

Meie maantee- ja õhutranspordimeeskonnad on tõelised logistika kunstnikud.

Kui kliendil on oma lennukile vaja kiiresti uut mootorit, suudavad meie logistikaeksperdid kõige ajakriitilisemagi tellimuse täita.

Selle multimodaalse lahenduse puhul kombineerisime nii õhu- kui ka maismaatransporti, et toimetada kaup 7 päevaga Kanadast Eestisse.

 

Soome streikide tõttu on kaupade liikumine häiritud

11.03.2024

Soome ametiühingud on kuulutanud välja ulatusliku streigilaine, mis peaks algama 11.03.24 ja orienteeruvaks kestvuseks pakutakse 2 nädalat. Kuna streigis osaleb ka Soome Auto- ja Transporditöötajate Ametiühingute Liit, siis mõjutab see otseselt ka Eesti transpordisektorit. Soome sadamates saab olema normaalne töö häiritud ja sellest tulenevalt saavad häiritud ka kaupade tarned Soome sadamate kaudu.

Avasime uue transiidikeskuse Gruusias, Potis

20.02.2024

CF&S avas Gruusias, Potis uue transiidikeskuse. Nüüdsest saame pakkuda oma klientidele parimat transiitühendust Euroopa, USA, Kaug-Ida ja Kesk-Aasia vahel.

Kohapeal tegutsevad meie pühendunud ja ligi 25-aastase kogemusega professionaalid, kes hoolitsevad igapäevaselt klientide kauba turvalise kinnitamise ja teelesaatmise eest.

Võimalikud viivitused seoses Prantsusmaa streigiga

31.01.2024

Prantsusmaal toimuvad põllumeeste streigid põhjustavad märkimisväärseid häireid maanteetranspordis ning mõjutavad otseselt tarneid.

Olukord on järgmine:

– Põllumehed protestivad finantssurve vastu, mis viib teede blokeerimiseni ja ettearvamatute liiklusolude tekkimiseni.

– Meie autojuhid seisavad kohapeal silmitsi tõeliste probleemidega, sealhulgas sõidukite saboteerimisega.

Laevafirmad on sunnitud vältima Suessi kanalit

16.01.2024

Laevafirmad üle maailma on eemaldumas Punasest merest, mis on lühim teekond Aasiast Euroopsse tänu Suessi kanalile. Põhjuseks, et viimasel ajal on sagenenud rünnakud kaubalaevade vastu. Laevad suunatakse Punase mere marsruudilt Aafrika lõunatipu poole ning teekond ümber Aafrika lisab transpordi aega ca 10 päeva. Olukord nõuab rohkem kütust ja meeskonna tööaega, mis omakorda suurendab transpordikulu, mille klient peab kinni maksma.

“Suessi kanali ja Punase mere kaudu on Euroopa – Aasia suunaline kaubavahetuse teekond lühim ning seetõttu ka tihedaima liiklusega. Kui hiljuti oli veel lootust, et mõni laevafirma hakkaks seilama Punasel merel, siis viimaste sündmuste valguses pigem seda ei juhtu,” kommenteeris valitsevat olukorda CF&S-i konteinerosakonna juhataja Indrek Tormis.

 

 

Otsid nutikaid laolahendusi?

09.01.2024

Lihtsad lahendused on lähemal, kui arvatagi oskad. Meie teame, kuidas kliendi raha ja aega kokku hoida.

Miks meile tulla?

  • Hoiame kokku kliendi aega ja raha
  • Klient ei pea muretsema logistika pärast
  • Peame kokkulepetest kinni
  • Oleme partner, mitte teenusepakkuja

2023

CF&S Group ostis olulise logistikaettevõtte

17.12.2023

CF&S Group omandas oma tütarettevõtte CF&S Germany GmbH kaudu 100% DAKO Worldwide Transport GmbH aktsiatest. See samm rõhutab CF&Si püüdlusi arendada oma ülemaailmse kliendibaasi jaoks terviklahendusi projektilogistika valdkonnas ja aitab kaasa CF&Si kasvule globaalsete logistikaprojektide eksperdiks.

CF&S Estonia ASi tegevjuht Tiit Arus tervitas DAKO Worldwide Transporti ühinemist CF&Si kontserniga. “Meil on hea meel tervitada kogenud DAKO Worldwide’i meeskonda CF&Si peres. Koos suudame teenindada oma olemasolevaid ja tulevasi kliente veelgi kõrgemal tasemel, pakkudes erinevatele tööstusharudele ja turgudele kohandatud logistilisi lahendusi,” ütles Arus.

CF&S-i meeskond osales oktoobri algul Astanas toimunud TransLogistica Kasahstani messil

30.10.2023

CF&S-i meeskond osales oktoobri algul Astanas toimunud TransLogistica Kasahstani messil. Meie kolleegid Tallinna, Riia ja Alamtõ kontoritest sõlmisid palju uusi kontakte ning arutasid projekte alates väikestest LTL-idest kuni suurte ja rasketeni välja.

Kesk-Aasia riikide kasvav majandus vajab uusi ja usaldusväärseid logistilisi ühendusi. Tänu meie veoautode pargile, laevadele ja sadamaoperatsioonidele Baltic Maritime Logistics Groupis, on meil võimalus pakkuda parimaid logistikalahendusi.

 

CF&S Estonia kolis uude kontorisse Ülemiste Citys

02.08.2023

Meil on hea meel teatada, et CF&S Estonia kolis uude kontorisse Ülemiste Citys. Alates augustist 2023 asume Sepise 7, Alma Tominga büroohoone 3. korrusel. Ülemiste City ärilinnak on loovuse ja kasvu keskus, mis läheb hästi kokku meie mõtteviisi ja tegutsemisega oma valdkonnas. Saame uues ning moodsas kontoris keskenduda tipptasemel logistikateenuste pakkumisele. Asume vaid 1 min kaugusel lennujaamast ning saame teha koostööd Ülemiste Citys asuva 500 innovaatilise ettevõttega.

CF&S osaleb Münchenis Transport Logistic messil 9.-12. mail

16.04.2023

Meil on heameel teatada, et osaleme Münchenis Transport Logistic messil 9.-12. mail. Räägime seal lähemalt meie kogemustest Euroopa ja Baltikumi ning Euroopa ja Kesk-Aasia ühendamisel. Kesk-Aasia riikide kasvav majandus vajab uusi ja usaldusväärseid logistikaühendusi.

 

CF&S-i meeskond külastas Kasahstanis Astanas suurimat Kesk-Aasia põllumajandusmessi „AgriTek FarmTek“

06.04.2023

CF&S-i meeskond külastas Kasahstanis Astanas suurimat Kesk-Aasia põllumajandusmessi „AgriTek FarmTek“.

Meie Tallinna, Riia ja Almatõ kontorite esindajad kohtusid messil väga paljude klientide ja alltöövõtjatega, kus sõlmiti häid kontakte ning räägiti tööprotsesside korraldamise uutest võimalustest.

CF&S Group viis hiljuti läbi suure logistikaprojekti, mille käigus vedasime Baltikumi 115 uut tuulegeneraatorit

27.03.2023

CF&S Group viis hiljuti läbi suure logistikaprojekti, mille käigus vedasime kahe aasta jooksul Baltikumi 115 uut tuulegeneraatorit.

Tuulegeneraatorite detailid on äärmiselt väärtuslikud, ühe konstruktsioone vedava veoauto väärtus ulatub kuni 1 miljoni euroni. Selliste suurte ja väärtuslike osade vedu nõuab erakordset tehnilist ettevalmistust, mistõttu oleme viimaste aastate jooksul arendanud oma teenust, et tagada suuremate ja võimsamate mudelite vedu.

Raudteevedu

Osalesime CF&S-i tiimiga Soomes, Poris Sampo edasimüüjate konverentsil

23.03.2023

Osalesime CF&S-i tiimiga Soomes, Poris Sampo edasimüüjate konverentsil, kus kohtusime põllumajandustehnika tippspetsialistidega.

Sampo on meie kliendiks juba 6 aastat, sest oleme 24h kliendi jaoks olemas ning tagame neile tarned alati õigeaegselt. Klient saab keskenduda oma kauba müügile ja meie vastutame kaupade turvalise jõudmise eest lõppklientideni.

 

2021

Ülegabariidilised veoteenused

CF&S aitab kaasa taastuvenergia lahendustele 2

03.11.2021

Meil on hea meel teatada oma osalemisest Balti riikide taastuvenergia lahenduste toetamisel ühe märkimisväärse projekti raames. CF&S valiti tuulegeneraatorite masti segmentide ümberlaadimise korraldamiseks mahalaadimissadamas ning nende edasiseks transportimiseks Baltimaade suurimasse tuulikuteparki, mis on ehitatud Leedu Telšiai piirkonda.

Maanteevedu

CF&S aitab kaasa taastuvenergia lahendustele

03.11.2021

Meil on hea meel teatada oma osalemisest Balti riikide taastuvenergia lahenduste toetamisel ühe märkimisväärse projekti raames. CF&S valiti tuulegeneraatorite masti segmentide ümberlaadimise korraldamiseks mahalaadimissadamas ning nende edasiseks transportimiseks Baltimaade suurimasse tuulikuteparki, mis on ehitatud Leedu Telšiai piirkonda.

Hinnapäring
;