Poland Estonia Latvia Lithuania Finland Netherlands Kazakhstan Uzbekistan Germany Corporate

Transport multimodalny

Poprzez zastosowanie odpowiednich środków transportu kolejowego, drogowego, morskiego oraz lotniczego efektywnie zarządzamy łańcuchem dostaw klienta optymalizując koszty i czas dostawy zależnie od potrzeb.

Ponadto, transport multimodalny pozwala nam dotrzeć do najbardziej wymagających punktów świata. Nasza firma ma duże doświadczenie w tym zakresie i tym samym ta część działalności stanowi ok. 50% całego porfela zleceń firmy.


W zakresie transportu ponadgabarytowego możemy zaoferować zintegrowane rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających i problematycznych ładunków. Transport multimodalny pozwala nam wyselekcjonować najbardziej optymalny sposób dostawy zmniejszając koszty do minimum.

Zapewnienie wysokiej jakości usług, która bazuje na znajomości lokalnego i międzynarodowgo rynku transportowego, specyfiki portów, kontraktów z liniami oceanicznymi, firmami w przewozie lądowym, kolejowym i kontenerowym pozwola nam realizować zlecenia na bazie różnych typów transportu od drzwi do drzwi.


Z sukcesem rozwijamy kolejne logistyczne łańcuchy dostaw nastawione na optymalizację dostawy towaru poprzez użycie różnych typów transportu. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb, aby zoptymalizować aktualne łańcuchy dostaw.


Transport kolejowy z Chin:


Oferujemy transport od drzwi do drzwi w obu kierunkach Chiny-Europa oraz Europa-Chiny zarówno w dostawach pełnokontenerowych(FCL) oraz drobnicowych (LCL).

Nasz zasięg serwisu FCL, poprzez stacje kolejowe w Polsce i Europie, dociera nie tylko do krajów sąsiadujących z Polską, ale także do innych.

Dostawy na dalsze odległości realizujemy poprzez nasze zoptymalizowane rozwiązania bazujące na przeładunku towaru z kontenera FCL na plandekę i dostarczeniu towaru objętego zabezpieczeniem celnym do kraju docelowego.

Oferujemy także konkurencyjny przewóz w serwisie drobnicowym LTL pod dozorem celnym na trasie magazyn celny Warszawa/Łódź – Europa kraj docelowy.

Realizujemy przewozy kontenerowe FCL oraz drobnicowe LCL/LTL z terminali i magazynów w Polsce oraz Niemczech.

 

Wiadomości

Sara Jędrasiewicz
manager frachtu morskiego i kolejowego
Sara Jędrasiewicz
Zapytanie ofertowe