Estonia Latvia Lithuania Poland Netherlands Kazakhstan Germany Georgia Corporate

Otsime rahvusvahelise maanteetranspordi veokorraldajat

Omalt poolt pakume

  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Eneseteostusvõimalusi logistikavaldkonnas
  • Töötulemustest sõltuvat töötasu ning tööks vajalikke vahendeid
  • Modernset töökeskkonda Ülemiste Ärilinnakus
  • Motivatsioonipaketti Stebby keskkonnaga või täiendavat tervisekindlustust

Tööülesanded

  • Rahvusvaheliste autovedude korraldamine, kaupade saatmine ja vastuvõtmine
  • Müügitöö

Nõudmised kandidaadile

  • Hea organiseerimisvõime
  • Eelnev maanteetranspordi töökogemus
  • Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
  • Kõrge pingetaluvus
  • Eesti-, vene- ja inglise keele oskus

92% tööjatatest on uhked, et töötavad CF&S-is

Detailinfo

Tööaeg: täistööaeg

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Töö asukoht: Tallinn

Contact person

Suzanna Buzko

personalijuht

+372 5568 2099

suzanna.buzko@cfs.ee

    CF&S Estonia AS (CF&S) on 1997. aastal Eestis asutatud rahvusvaheline transpordi- ja logistikakontsern, mille peakontor asub Tallinnas ja harukontorid Lätis, Leedus,
    Soomes, Poolas, Hollandis, Saksamaal, Hispaanias, Kasahstanis, Usbekistanis ning Gruusias. Ettevõte tegeleb lennu-, konteiner-, auto-, raudtee- ja meretranspordi teenuste osutamisega, ladustamise ja jaotuslogistikaga, laevade prahtimise ja agenteerimisega. Lähtudes klientide soovidest ja vajadustest, pakume paindlikke, efektiivseid ja konkurentsivõimelisi lahendusi. CF&S Grupis töötab üle 200 töötaja.

    Hinnapäring