Estonia Latvia Lithuania Poland Netherlands Kazakhstan Germany Georgia Corporate

CF&S Group ostis olulise logistikaettevõtte

CF&S Group omandas oma tütarettevõtte CF&S Germany GmbH kaudu 100% DAKO Worldwide Transport GmbH aktsiatest. See samm rõhutab CF&Si püüdlusi arendada oma ülemaailmse kliendibaasi jaoks terviklahendusi projektilogistika valdkonnas ja aitab kaasa CF&Si kasvule globaalsete logistikaprojektide eksperdiks. 

CF&S Estonia ASi tegevjuht Tiit Arus tervitas DAKO Worldwide Transporti ühinemist CF&Si kontserniga. “Meil on hea meel tervitada kogenud DAKO Worldwide’i meeskonda CF&Si peres. Koos suudame teenindada oma olemasolevaid ja tulevasi kliente veelgi kõrgemal tasemel, pakkudes erinevatele tööstusharudele ja turgudele kohandatud logistilisi lahendusi,” ütles Arus.

Nii DAKO Worldwide Transport GmbH asutajad kui ka tegevdirektor Julian Slusarek peavad CF&S-i ideaalseks partneriks, kes aitab kaasa DAKO Worldwide’i teenuste ja tehnoloogia edasisele kasvule, rahvusvahelistumisele ja arengule. “See annab DAKOle suurepärase võimaluse teha meie klientidele projektivedusid veelgi tõhusamalt ja laiemal skaalal,” ütles Slusarek.

Hoolimata kogu aktsiapaki müügist CF&Sile jätkab DAKO Worldwide Transport GmbH oma nime all tegutsemist ja juhib ülemaailmseid logistikaprojekte CF&Si raames. See toob klientidele üle maailma uusi ja innovaatilisi logistikalahendusi.

DAKO ja selle töötajad tegutsevad jätkuvalt traditsioonilistes asukohtades Düsseldorfis ja Bremenis, nii et kõik kontaktisikud ja üksikasjad jäävad samaks.

Julian Slusarekiga, kes on 11 aastat kuulunud DAKO Worldwide’i meeskonda ja viimased kolm aastat olnud ettevõtte tegevdirektor, liitub CF&S Germany GmbH tegevjuht Michael Decker. Selle sammu eesmärk on võimaldada integreerumist CF&S-i organisatsiooniga ja teha tihedat koostööd uue kontserni klientide huvides. Michael Deckeril on 20-aastane juhtimiskogemus keerukates logistikaorganisatsioonides. DAKO Worldwide Transport GmbH asutajad Ralf Grosskopf, Hans Grosskopf ja Norbert Nolte jäävad nõuandjateks, et tagada DAKO Worldwide’i sujuv üleminek CF&Si maailma.

Lisainfo:

Eestis: Tiit Arus, tiit.arus@cfs.ee, +372 507 3955.

Saksamaal: Michael Decker, michael.decker@cfs.de, +49 402 5336 4301.

Julian Slusarek, julian.slusarek@dakoworld.com, +49 (0) 211 5502 6425.

CF&S Group kuulub Baltic Maritime Logistics Groupile, mille peakorter on Tallinnas. CF&S Group on transpordi- ja logistikakontsern, mille harukontorid asuvad üheksas riigis. Ettevõte pakub laia valikut logistikateenuseid kogu maailmas, sealhulgas maantee-, raudtee-, lennu- ja meretransporti, konteinervedusid, raskete ja ülekaaluliste kaupade vedu, multimodaalseid lahendusi, ladustamist, turustamist, prahtimist ja laevaagentuuride teenuseid. CF&S Group on spetsialiseerunud konteinervedudele kõigi kontinentide vahel, raudteetransiidile Euroopa ja Kesk-Aasia vahel ning maanteetranspordile Baltikumis ja Euroopas.

https://cfs.net/estonia/et

Baltic Maritime Logistics Group (BMLG) on logistikale spetsialiseerunud valdus- ja investeerimisühing, mis tegutseb Euroopas ja Aasias alates 2000. aastast. Juhtkonna omanduses oleva kontsernina mängib BMLG olulist rolli oma ettevõtete strateegilises planeerimises ja finantsjuhtimises. BMLG tegutseb kuues põhivaldkonnas: prahtimine ja meretransport, ekspedeerimine, sadamate ja terminalide käitamine, autologistika, suur- ja rasketransport ning laeva- ja liinilaevade vahendamine.

https://www.bmlg.eu

DAKO WORLDWIDE TRANSPORT GmbH on aastate jooksul omandanud ulatusliku kogemuse tootmisvahendite ning raskete ja mahukate masinate/seadmete käitlemisel ja transpordil.

DAKO on keskendunud rätsepatööna väljatöötatud logistilistele lahendustele ning teenindab erinevaid tööstusharusid taastuvenergia seadmete, naftakeemiajaamade, elektrijaamade ja jaotussüsteemide, terase- ja tsemenditehaste transpordiga.

DAKO WORLDWIDE, mis on seotud projektipõhiste ekspedeerimisettevõtete võrgustikuga, pakub esmaklassilisi kvaliteetseid lahendusi keerukateks vedudeks ka kaugetesse sihtkohtadesse üle kogu maailma.

https://dakoworld.com

Loe rohkem

 

 

Hinnapäring
;